Інформація щодо ситуаціі з водопостачанням в смт. Немирів

Дата: 29.11.2021 18:57

27 листопада в смт Немирів сталась аварійна ситуація, прорив водопроводу на відрізку між свердловиною та насосної станції. Ця траса проходить по важкодоступній болотистій місцевості, що унеможливлює її обслуговування.

Спеціалістами МКП «Яворіввода» було визначено, що необхідно замінити водопровід зі зміною місця розташування. Орієнтовно треба покласти нову трасу та замінити водопровід довжиною в один кілометр.

Яворівський міський голова Ігор Грабовський видав розпорядження про проведення 30 листопада комісії з питань ТЕБ і НС для виділення коштів на придбання матеріалів .

Роботи ведуться ,дякуємо за розуміння, просимо запастись терпінням і водою.