Яворівська міська рада

У 35 школах громади проводиться очна форма навчання

Дата: 24.11.2021 16:44
Кількість переглядів: 436

Станом на сьогодні у 35 навчальних закладах Яворівської громади проводиться очна форма навчання. Так, майже 100% освітян громади отримали дві дози щеплення від коронавірусної інфекції.

Лише один заклад нашої громади – Черчицький ЗЗСО, перебуває на дистанційній формі навчання. Очне навчання там відновлять вже 29 листопада.

Початкові школи та заклади дошкільної освіти Яворівської громади продовжують працювати у звичному режимі.

Дякуємо освітянам Яворівської громади за розуміння важливості вакцинації та свідомий вибір здоров’я та безпеки!

Закликаємо усіх мешканців громади не нехтувати щепленням та захистити від COVID-19 себе і своїх близьких. Нагадаємо, вакцинація – це єдиний шлях подолати пандемію у світі та в Україні.