Для 9 населених пунктів громади закуплено дитячі майданчики

Дата: 17.11.2021 15:31

Цього року у Яворівській ТГ було реалізовано та розпочато чимало проєктів з інфраструктурного розвитку. Не залишилися осторонь й інтереси найменших мешканців нашої громади.

За кошти Яворівської міської ради, за сприяння народного депутата України Павла Бакунця, АТ «Укргазвидобування», а також КП ЯМР «Житлокомунсервіс» було проведено закупівлю дитячих майданчиків для 9 сіл нашої Громади.

Нові ігрові майданчики будуть встановлені у Наконечному І, Наконечному ІІ, Мельниках, Сарнах, Нагачеві, Залужжі, Грушеві, Волі Любинській, Черниляві та Яворові.

Вже навесні малеча нашої громади буде мати новий ігровий простір у своїх населених пунктах.

Зазначимо, що майданчики уже закуплено, наразі вони перебувають на зберіганні у комунальному підприємстві ЯМР «Житлокомунсервіс» та при колишніх сільських радах, а при настанні сприятливих погодних умов будуть встановлені на визначених земельних ділянках.

У селі Воля Любинська роботи з облаштування ігрового майданчика майже завершено.

Дякуємо нардепу П. Бакунцю, який дбає про найменших мешканців прикордоння шляхом залучення коштів з державного бюджету на соціально-економічнмий розвиток нашої громади та «Укргазвидобуванню» за підтримку проєктів з розвитку інфраструктури.