Реформа шкільного харчування: представники міської ради взяли участь у регіональному форумі

Дата: 15.11.2021 09:16

Впродовж 2 днів, 12-13 листопада, у Львові проходив регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування».

Форум проходить за участі першої леді України Олени Зеленської, Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, народних депутатів, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування 9 областей: Львівської, Вінницької, Закарпатської, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької. Також спікером форуму став Євген Клопотенко, засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування (Cult Food)».

Участь у форумі від Яворівської міської ради взяли заступниця міського голови Катерина Михасяк та начальник відділу освіти Володимир Байда.

Дискусійні панелі присвячено темам безпечності та якості шкільного харчування, проєктному підходу в переоснащенні харчоблоків закладів освіти, якісним критеріям публічних закупівель, новітнім стандартам громадського харчування.

Так, у державному бюджеті на 2022 рік на реформу системи шкільного харчування буде виділено 1,5 млрд грн. Це будуть цільові гроші, передбачені на модернізацію харчоблоків.

Нагадаємо, що Яворівська міська рада уже розпочала роботу з моніторингу потреб та стану харчоблоків закладів освіти громади.