Невакцинованим особам заборонили користуватись приміським транспортом на Львівщині

Дата: 12.11.2021 11:15

На Львівщині невакциновані від коронавірусу не зможуть користуватись приміським громадським транспортом. Йдеться про залізничний та автомобільний транспорт. Таке рішення у четвер, 11 листопада, ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС. Заборона почне діяти з 22 листопада.

За рішенням членів комісії, з 22 листопада на території Львівської області заборонять здійснювати перевезення пасажирів (окрім осіб, які не досягли 18 років) автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному сполученні, якщо у них немає при собі таких документів:

• Негативний результат тесту на COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2), зроблений не пізніше, ніж за 72 години до дня поїздки;
  • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації вакциною, яка дозволена Всесвітньою організацією охорони здоров’я;
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію першою дозою вакцини (жовтий сертифікат) чи другою дозою (зелений сертифікат);
  • Свідоцтво, яке підтверджує, що людина одужала від зазначеної хвороби. Отримати документи можна за допомогою мобільного додатка Портал «Дія».

Обмеження не поширюються на:

1. перевезення легковими автомобілями. Кількість пасажирів не має перевищувати 5 осіб (разом з водієм), без урахування дітей віком до 14 років;

2. службові та/або орендовані транспортні засоби (ТЗ) підприємств, закладів та установ в межах кількості місць для сидіння і лише за маршрутом руху, про які проінформували органи Національної поліції не менш ніж за 2 дні;

3. пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них вказаних вище документів.

Перевізник при перевезенні автомобільним транспортом має поінформувати пасажирів про запровадження нових карантинних обмежень, а при перевезенні залізничним транспортом – перевіряти наявність у пасажирів наявність визначених документів.

ПРОТОКОЛ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ ТЕБ і НС від 11.11.2021