Яворівська ТГ з 30 жовтня у "червоній зоні"

Дата: 30.10.2021 17:13

29 жовтня у Яворові відбулося позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Одним із основних питань комісії було встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Яворівської громади.

В ході засідання було заслухано представників Держпродспоживслужби, центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, ДСНС, поліції та керівників підрозділів міської ради.

За результатами розгляду порядку денного комісія вирішила: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України встановити з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року «червоний» рівень епіднебезпеки на території Яворівської міської ради.

При запровадженні «червоного» рівня забороняється:

-перебування на територіях загального користування без захисник масок;

-робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

-робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

-робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

-робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

-проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

-робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників;

При цьому вказані обмеження не діятимуть у тих випадках, якщо 100% співробітників та відвідувачів вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть «зелений» COVID-сертифікат.

Також не буде обмежуватися робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів, але обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Щодо роботи структурних підрозділів Яворівської міської ради, комісією були прийняті наступні рішення:

- з 30.10.2021 року прийом документів проводити дистанційно;

-видачу раніше наданих документів проводити в обмежувальному режимі за попереднім записом;

- обмежити доступ до центрів обслуговування клієнтів надавачів комунальних послуг та центрів надання адміністративних послуг (перевести обслуговування клієнтів в онлайн режим);

- Скасувати проведення особистих прийомів громадян;

-Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), за винятком виключних випадків.