В громаді триває ямковий ремонт доріг

Дата: 29.10.2021 16:28

У населених пунктах Краковець, Руда Краковецька та Свидниця проведено роботи з ямкового ремонту доріг.

Комунальним підприємством Яворівської міської ради «Житлокомунсервіс» 28 жовтня було проведено ямковий ремонт доріг асфальтного покриття у Краковці, Руді Краковецькій та Свидниці.

Вибоїни було ліквідовано струменевим методом спеціальною технікою типу «Мадпатчер».

Виконавцем робіт було ПП "Рома".

Нагадаємо, раніше за допомогою такого ж методу було здійснено ямковий ремонт вулиць у м. Яворів.

Також варто зазначити, що машина типу «Мадпатчер» призначена для ямкового ремонту доріг струменево-ін'єкційним методом. Покриття ремонтується без попередньої підготовки, що значно пришвидшує темп дорожніх робіт.