Інформація щодо стану будівництва амбулаторії в смт. Краковець

Дата: 21.10.2021 10:54

У червні тимчасова контрольна комісія Львівської обласної ради разом з представникам Яворівської міської ради провели перевірку будівництва амбулаторії в смт. Краковець. Даний проєкт реалізовується в рамках державної програми «Доступна медицина».

Після проведеної перевірки Управлінням капітального будівництва ЛОДА було розірвано договір з підрядною організацією у зв’язку із невиконанням договірних обов’язків та оголошено нову тендерну процедуру на завершення будівельних робіт в амбулаторії сімейної медицини в смт. Краковець.

До 23 жовтня має бути укладений новий договір між переможцем аукціону та УКБ Львівської облдержадміністрації. Остаточні роботи повинні бути завершені уже до 31.12.2021 року. На початку 2022-го року УКБ планує передати об’єкт будівництва Яворівській міській раді.

Будівництво амбулаторії здійснюють за кошти субвенції з державного бюджету.

Варто зазначити, що термін дії програми «Будівництво амбулаторії сімейної медицини на селі» завершується цього року. В межах програми на Львівщині збудували 43 медичні заклади.