Катерина Михасяк взяла участь у заході «Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва»

Дата: 01.10.2021 14:21

Заступник Яворівського міського голови Катерина Михасяк спільно із депутатом Львівської обласної ради Володимиром Хархалісом взяли участь у заході - відкритий діалог «Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва», який відбувався на території індустріального парку «Біла Церква», завод Plank Electrotechnic.

Як зауважила Катерина Михасяк, індустріальний парк для місцевого самоврядування - це один з важливих інструментів підвищення привабливості територій для залучення інвестиції, створення робочих місць та наповнення місцевих бюджетів.

Відтак, Яворівська міська рада працює в цьому напрямку - розпорядженням міського голови створено робочу групу щодо підвищення інвестиційної привабливості території Яворівської ТГ шляхом створення індустріальних парків. Робочою групою напрацьовані пропозиції, які будуть винесені на розгляд сесії міської ради.

Варто зазначити, що нещодавно громади отримали законодавче підґрунтя, а саме Верховна Рада підтримала законопроект 4416-1, яким передбачено державну підтримку на створення інфрастуктури під індустріальні парки, що дуже важливо і дороговартісно для органів місцевого самоврядування.