У Яворові запрацював центр вакцинації проти COVID - 19

Дата: 30.09.2021 14:03

У Яворові відкрили новий центр масової вакцинації. Тепер щеплення проти коронавірусу можна зробити в Народному домі Яворова за адресою м. Яворів, площа Ринок, 7.

Отримати щеплення в новому центрі вакцинації наразі можна препаратом Pfizer.

Центр працює щоденно з 9:00 до 15:00. Зауважимо! Центр вакцинації працює без вихідних!!!!!

Важливо знати, що для того, аби отримати щеплення, необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Перед початком вакцинації необхідно заповнити анкету та пройти обстеження лікаря.

Вакцинацію у центрі проводять дві мобільні бригади.

Нагадаємо, що у Яворівській громаді для вакцинації населення продовжують працювати шість пунктів вакцинації проти коронавірусу.

Адреси пунктів вакцинації:

- Комунальне некомерційне підприємство Яворівської міської ради «Немирівська міська лікарня місто Немирів, вул. Шевченка, будинок 26;

- Комунальне некомерційне підприємство Яворівської міської ради «Яворівська центральна районна лікарня»», поліклінічне відділення, вул. Львівська 29;

- Амбулаторія загальної практики –сімейної медицини с. Наконечне 1;

- Амбулаторія загальної практики –сімейної медицини с. Краковець;

- Амбулаторія загальної практики –сімейної медицини с. Бунів;

- Амбулаторія загальної практики –сімейної медицини с. Нагачів

Пам’ятайте: Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19.