СБУ проведе у Яворові антитерористичні навчання

Дата: 28.09.2021 16:45

Вже завтра, 29 вересня, на території Яворівської ТГ розпочнуться планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання Служби безпеки України.

Масштабні тренування відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних із використанням спеціальної техніки.

Відтак, СБУ закликає жителів громади з розумінням поставитись до можливих незручностей, зберігати спокій та дотримуватись правил особистої безпеки.

Під час навчань на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо. Просимо громадян, за необхідності пересування містом, мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідку про навчання тощо).

Служба безпеки України просить жителів та гостей Яворівської громади із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства!

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати -102.

Як повідомляли, навчання триватимуть 29 та 30 вересня 2021 року.