Відбулась нарада зі старостами Яворівської ТГ

Дата: 16.08.2021 16:15

У п'ятницю, 13 серпня заступник Яворівського міського голови Катерина Михасяк провела робочу нараду зі старостами Яворівськоі? ТГ.

Під час зустрічі заслухали представників

-«Укрпошти» щодо внесенння змін у режим роботи підприємства;

- Яворівського РЕМу щодо планових робіт на електромережах в населених пунктах Яворівської ТГ;

- КНП ЯМР ЛО «Яворівська центральна районна лікарня» щодо проведення вакцинаціії населення;

- КП ЯМР «Житлокомунсервіс» щодо необхідності укладання договорів на вивезення ТПВ;

- Бюро безоплатної правової допомоги щодо надання виїзних юридичних консультацій населенню громади;

- Відділу культури ЯМР про проведення заходів до Дня Незалежності в населених пунктах громади.

Також було піднято ряд інших питань щодо проблем сіл та селищ громади.

За результатами наради старости отримали доручення Яворівського міського голови І. Грабовського щодо подальшого плану роботи.