Яворівська міська рада

1160 осіб провакцинували впродовж тижня у Яворівській громаді

Дата: 06.08.2021 16:04
Кількість переглядів: 1037

У період з 31 липня по 6 серпня у Яворівській громаді провакцинували 1160 осіб. Всього у Яворівській громаді щеплення від коронавірусу отримали 5558 осіб.

Нагадаємо, що отримати щеплення можна у шести пунктах вакцинації, зокрема у Яворові, Немирові, Краковці, Наконечному Першому, Нагачеві, Бунові. Працюють такі пункти з 9.00 до 14.00 години, а у місті Яворові пункт вакцинації працює до 17.00 години.

Всіх охочих щеплюють препаратами Moderna, Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac.