Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Як оплатити за послуги водовідведення

Дата: 02.08.2021 11:14
Кількість переглядів: 1514

Шановні яворівчани! Оплату за послуги водовідведення можна здійснити через установи банків України як готівкою так і безготівковим перерахуванням коштів.

Здійснити оплату за послуги МКП «Яворівканал» можна банківським переказом з будь-якого банку за такими реквізитами:

МКП «Яворівканал»

код ЄДРПОУ 32477459

Р/р UA123257960000026009300467924 в Філія ЛОУ АТ "ОЩАДБАНК" в м.Яворів,

МФО 325796

Призначення платежу: Особавий рахунок , Прізвище Ім'я Побатькові , показник , адреса.

Детальніша інформація за телефонами: 097 571 92 62, 2-16-98 або пишіть на електронну адресу javi-kanal@ukr.net