Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Яворівська громада вшановує 156-річчя від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького

Дата: 29.07.2021 12:34
Кількість переглядів: 754

З цієї нагоди у м. Яворів відбулось молитовне віче пам‘яті біля пам’ятника архієпископа.

В урочистостях взяли участь Яворівський міський голова Ігор Грабовський, голова Яворівської районної ради Микола Романюк, Заступник голови Яворівської РДА Володимир Дзюнька, представники громадськості та духовенство.

Захід розпочався з пам’ятного молебню та покладання квітів до підніжжя пам’ятника Андрея Шептицького.