Матвіїв Михайло Романович

Фото без опису33-річний боєць Михайло Матвіїв, позивний Швидкий, загинув 18 серпня 2022 року під час бою в окупованому селі Максимівка Миколаївської області. Виявивши сміливість, рішучість та стійкість, здійснював вогневе прикриття диверсійно-розвідувальної групи, яка здобула важливі розвідувальні дані для контрнаступу ЗСУ на південному оперативному напрямку.

Михайло народився в селі Рогізно Львівської області. Навчався у Новояворівській школі №3, потім перевівся до фізико-математично-економічного класу в ліцеї. Згодом закінчив фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Останні 10 років жив у Києві, працював у будівельній сфері. З дитинства захоплювався футболом, грав упродовж всього життя.

Коли почалася повномасштабна війна, чоловік приєднався до батальйону «Реванш» і став на оборону Київщини. Наприкінці березня Михайло перевівся до батальйону «Стугна», що у складі Головного управління розвідки Міноборони України. Разом із побратимами брав участь у звільненні Харківщини та Миколаївщини.

«Михайло прийшов добровольцем в перші дні повномасштабного вторгнення. Героїчно проявив себе в боях за Гостомель, Мощун. Врятував пораненого побратима, витягнув його з палаючого автомобіля. Заслужив справжній авторитет та повагу серед бійців, з якими служив», – розповів Дмитро Лінько, командир підрозділу «Стугна».

Посмертно воїн нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поховали Михайла у рідному селі. У нього залишилися мама, рідні, друзі та побратими.