Ляхович Степан Михайлович

Фото без описуHapoдився 3 липня 1973 року в с.Нижня Яблунька на Турківщині. Закінчив місцеву восьмирічну школу. І вже з юності важко фізично працював в Україні і за її межами на різних роботах. Відслужив строкову службу у війську та продовжив свій заробітчанський шлях.

Працюючи майстром-будівельником на Полтавщині зустрів там свою майбутню дружину, з якою у 1995 році перебрався в її рідне село Чернилява на Яворівщині. В районній сільгосптехніці освоїв професію тракториста, працював у сільському господарстві.

Від перших днів повномасштабної війни московських терористів з Україною (з 3 березня 2022 р.) став на захист своєї держави. Був мужньою людиною і не мав страху перед кацапською ордою, кожного дня був на передовій і бачив ворога в очі. Навіть втрата свого побратима - чоловіка рідної сестри - в грудні 2022 року не злякала захисника. Воював на Донеччині, де 26 квітня 2023р. біля населеного пункту Дружба загинув від кулі снайпера.

Без сина, чоловіка, батька та брата залишилися мати Ганна Степанівна, дружина Галина Олексіївна, сини Михайло і Богдан, брати Іван і Василь, сестра Антоніна.