Ледвій Тарас Петрович

Народився 29 липня 1970 року у місті Яворові. Навчався в середній школі №1 ім. Осипа Маковея (1976-1985). Після закінчення школи вступив до Вишнянського радгоспу-технікуму (1985-1989) та здобув кваліфікацію ветеринарного фельдшера. Відтак служив у Яворівській військовій частині та досягнув звання головного сержанта. Потім працював в охоронній фірмі «АУТПОСТ».

3 березня 2022 р. був мобілізований до ЗСУ. Проходив службу головним сержантом та санінструктором медпункту механізованого батальйону. Вмів знаходити вихід з будь-якої ситуації, був уважним до побратимів, розважливим, охоче ділився знаннями та досвідом з молодими військовими.

29 травня 2022р. в нп Оріхове-Золоте Луганської області внаслідок артелерійського обстрілу загинув, захищаючи Україну від російських загарбників.

Без чоловіка та батька залишилися дружина Леся, дочка Ірина, зять Юрій та син Назар.

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 743/2023 від 08.11.2023 року Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно.