Квас Андрій Іванович

Фото без описуНародився 11 вересня 1980 року в місті Яворів. Навчався у школі під Ратушею (Яворівська СШ №2). Після проходження строкової військової служби підписав контракт, приєднавшись до миротворчих військ у Югославії. Сержантське звання заслужив своєю працелюбністю та відданістю до служби, яке гідно ніс аж до кінця контракту.

Коли почалося повномасштабне вторгнення дикої московської орди в нашу незалежну державу, Андрій не вагаючись вирішив повернутися на службу. І вже у березні 2022 року отримав поранення. Але після лікування і реабілітації повернувся на фронт з готовністю відбивати будь-яку атаку ворога.

Поза військовою службою Андрій любив поратися по господарству і мав талант до кулінарії. Він завжди був великою підтримкою для своєї матері, ніколи не ображав нікого, завжди був привітним та доброзичливим.

Головний сержант ЗСУ загинув 5 липня 2023 р. під час обстрілу в Донецькій області.