Кузнєцов Микита Васильович

Фото без описуНародився 27 червня 1989 року у Казахстан, де пройшла частина його дитинства, проте більшість свого життя провів у мальовничому селищі Немирів на Яворівщині. Після закінчення школи хлопець вступив до Львівського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, де здобував професію помічника машиніста і слюсаря. Сміливий, відданий Батьківщині дружелюбний та люблячий.

Коли російська орда розпочала проти України повномасштабну війну, Микита, який не мав військового досвіду, впевнено одягнув військовий піксель.

У березні 2022 року приєднався до лав територіальної оборони і мужньо захищав рідну державу від загарбників на східному напрямку.

12 травня під час артилерійського-мінометного обстрілу позицій українських військових в Харківській області стрілець Микита Кузнєцов загинув від отриманих травм несумісних життям.

Чин похорону відбувся 18 травня у церкві Великомученика Димитрія Солунського (смт Немирів).

Без сина, брата, батька та дядька залишилася велика родина - мама, дві сестри, син та племінник.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №755/2023 від 17.11.2023р. Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно.