Колотило Ігор Дмитрович

Фото без описуІгор Колотило народився 11 лютого 1964 року у селі Сарни, що на Яворівщині у Львівській області.

Навчався у місцевій школі. У 1978 р. вступив у Львівське ПТУ-17 (з 01.03.2024 – Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії), де здобував професію маляра.

Проходив строкову військову службу у Хабаровському краї.

Працював водієм БілАЗа на БО «Сірка», опісля їздив на заробітки.

Ігор Колотило накривав церкву свв. Апп. Петра і Павла у м. Новояворівську. Був на будівельних роботах у Києві, Броварах, Славську, Львові.

У серпні 2022 р. добровольцем пішов захищати Україну у складі 2 роти 2 взводу 53 стрілецько-кулеметного батальйону. З лютого 2023 р. вже воював у складі 93 ОМБ «Холодний Яр» в м. Бахмуті.

Ігор Колотило загинув 19 лютого 2023 р. у Бахмуті.

Без чоловіка та батька залишилася дружина та п’ятеро дітей.

Нагороди

• Указом Президента України №13/2024 “Про відзначення державними нагородами України” від 18 січня 2024 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Колотила Ігоря Дмитровича (посмертно) — сержанта.