Каштанов Григорій Валерійович

Фото без описуКаштанов Григорій Валерійович народився 10 січня 1978 року в місті Яворові, там і проживав довгий період часу. Навчався у Яворівській школі №3 ім. Т. Шевченка, де легко знаходив друзів. Був товариським, веселим і дуже активним хлопцем. Полюбляв займатися спортом, а особливо біатлоном. Навчався на агронома.

Військовий досвід Григорій Валерійович отримав на строковій службі, але після звільнення з армії своє життя з нею не пов'язував. Працював на Карпатській інтернаціональній деревообробній компанії ТзОВ «Явіпарк» та на Сєвєродонецькому заводі теплоізоляційних виробів. Однак повномасштабне російське вторгнення змінило плани чоловіка.

У 2023 році Григорій одягнув військовий піксель і пішов захищати свою родину: дружину, доньку, батьків, сестру. Служив у лавах 33 окремої механізованої бригади і стримував ворога на Донецькому напрямку. Однак вночі 9 лютого мінометного та артилерійського обстрілу отримав поранення несумісне із життям.