Камуз Володимир Іванович

Фото без описуВолодимир Камуз народився 31 березня 1979 року в селищі Драбів, Черкаської області, але більшість життя провів тут, у Яворові. Військову службу розпочав ще у 2002 році в складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Там чоловік отримав перший бойовий досвід, вірних товаришів та утвердився в своєму бажанні бути захисником своєї держави, своєї сім'ї.

Під час проведення АТО у 2014 році Володимир Іванович разом із побратимами боровся в гарячих точках в складі 51 Володимир-Волинської бригади проти одвічного ворога. Саур-Могила, Зеленопілля, Сєвєродонецьк - українські землі, які тоді активно обстрілювалися російськими військами. Під час виконання бойових завдань отримав контузію.

У 2018 році чоловік продовжив свою військову службу вже у ГУР, завжди залишаючись вірним військовій присязі та українському народові.

Життя Героя обірвалося надто рано - у 44 роки. Володимир Іванович був не лише справжнім воїном-захисником, а й людиною з добрим серцем, з великими планами на життя. Безмежно пишався своїми дітьми: сином Іваном та донькою Дариною. З усією турботою та ніжністю ставився до дружини, любив проводити час із найріднішими.