Юр Мар'ян Іванович

Фото без описуНародився 19 вересня 1979 року в с. Любині на Яворівщині у родині вчителів. Зростав допитливим, здібним, дисциплінованим та відповідальним хлопцем.

Добре навчався в школі, брав активну участь у позакласних заходах. Був ведучим шкільних свят та районних спортивних змагань. Після закінчення 9 класу вступив у Івано-Франківське ХПТУ-14, де здобув освіту різьбяра-фрезерувальника.

Служив в армії (Десна, Чернігів). Отримав звання сержанта.

У 2009 році Мар’ян вступив у Національний університет «Львівська політехніка» на спеціальність «технолог деревообробки». Після успішного закінчення університету працював  за  спеціальністю у Львові.

Тільки почалася війна Мар’ян в перші дні мобілізувався до війська. Спочатку служив у Старичах. Після ракетних обстрілів Яворівського полігону отримав опіки рук, також згоріли його особисті речі. Мар`ян бажав на передову, але за наказом командира він, як сумлінний боєць, готував поповнення.

Сумлінно виконував свої військові обов’язки, його любили і поважали побратими, умів підбадьорити, вселяючи віру в перемогу над ворогом. Проходив місячні підготовчі заняття в Десні, після чого поїхав на передову у с. Зайцеве Донецької області. З усіма бійцями в нього були братерські стосунки. Хлопці добре підготовлені, вміло відбивали ворогів, отримуючи перемоги. Так і 17 серпня Мар’ян разом із бійцем Михайлом уже п’ятий день з горища будинку відбивали атаки ворогів.

Мар’ян, маючи на плечі кулемет до останньої хвилини відстрілювався і бачив як ворог відступав і раптом ворожа куля забрала життя вірного сина України.

Без сина, брата, чоловіка і батька залишилися мати Олександра Володимирівна, брат Орест, дружина Наталія, дочка Діана (2006 р. н.) та син Віталій (2012 р. н.).

Нагороди

• Указом Президента України №642/2022 “Про відзначення державними нагородами України” від 12 вересня 2022 року за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Юра Мар’яна Івановича (посмертно) — сержанта