Глова Сергій Богданович

Фото без описуНародився 27.06.1981 року у місті Яворів Львівської області.

У 1998 році закінчив СЗШ №1 м. Яворів. У 2005 році закінчив Національну Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З 2005 по 2008 року проходив службу у 80 окремій десантно штурмовій бригаді. У 2008 році був звільнений в запас.

З початком російської агресії у 2014 році був мобілізований та проходив службу у Яворівському районному військовому комісаріаті.

Протягом 2015 - 2016 років проходив військову службу у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді, в складі якої брав участь у бойових діях сил АТО на території Донецької та Луганської областей.

З кінця 2016 по 2019 рік проходив військову службу у Яворівсько-Мостиському районному військовому комісаріаті.

З 2019 року проходив військову службу у Міжнародному центрі Миротворчості та Безпеки на яворівському полігоні, на посаді інструктора.

З початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України брав участь у обороні Києва в складі 214 окремого спеціального батальйону.

13 березня 2022 року в наслідок масованого ракетного удару по Яворівському полігону отримав важкі поранення.

18.03.2022 року в наслідок отриманих важких травм Глова Сергій Богданович помер у лікарні.

Нагороди:

Відзнака президента України за участь в Антитерористичній операції.

Медаль за сумлінну службу від міністра оборони.

Медаль за Духовне та Національне відродження Донбасу.

Також нагороджений численними грамотами та подяками від вищого військового керівництва та різних неурядових організацій.