Гера Володимир Михайлович

Фото без описуВолодимир Гера - командир бойової машини батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону.

Володимир народився і виріс в с.Чернилява Яворівського району. Як тільки почалась війна у 2014 році, був мобілізований, воював під Зеленопіллям. Після демобілізації підписав контракт з 24 бригадою ім. короля Данила, брав участь в обороні Кримського. Звільнився 12 жовтня 2017 року.

Здоров’я Володимира Гери різко погіршилось кілька днів по тому. Його забрали до лікарні. Там він і помер.

Залишились батьки, дружина Галина, дочка Валентина та син Іван.