Дума Іван Михайлович

Фото без описуНародився 2 липня 1983 року в с. Волі-Любинській. Навчався у Любинській загальноосвітній школі. Прожив у рідному селі. Строкову військову службу проходив у Полтаві та Києві. 3 часом знайшов собі справу до душі - став будівельником. Був добрим, справедливим і працелюбним чоловіком.

Повномасштабне російське вторгнення на початку минулого року змусило 39-річного чоловіка, патріота своєї країни, піти до лав ЗСУ, щоб захищати свою дружину, доньок, своїх односельчан та кожного українця від підлого російського загарбника. Був стрільцем - помічником гранатометника 2 механізованого відділення 3 мех. взводу 1 мех. роти механізованого батальйону.

20 січня 2023р. Іван потрапив під мінометний обстріл окупантів у Бахмутському районі.

Внаслідок важких поранень несумісних із життям загинув.