Чубенко Тетяна Юріївна

Фото без описуТетяна Юріївна Чубенко народилася 5 травня 1971 року в Лисичанську, що зараз окупований російськими загарбниками. За освітою і покликанням - медсестра. Життєрадісна, уважна і відповідальна жінка.

Після збройної агресії російської армії на східній частині України, тимчасової окупації рідного міста Лисичанськ, Тетяна Юріївна вступила до лав 24 механізованої бригади, де здобувала військовий досвід. Переїхала до Яворова. Після початку повномасштабного вторгнення з мужністю виконувала свій обов'язок в складі 101 бригади сил тероборони. Була санітарним інструктором.

27 лютого 2024 року під час відрядження до військової частини для проходження курсу базової загальновійськової підготовки, готуючись виконувати обов'язки та захищати Батьківщину від агресії з боку Російської Федерації старший лейтенант Чубенко Тетяна Юріївна померла.