Чопик Михайло Богданович

Фото без описуНародився 17 листопада 1979 у м. Яворові. Навчався у Яворівській середній школі Nº1 ім. Осипа Маковея. Відтак вступив у Львівський національний аграрний університет на факультет «облік і аудит».

Після закінчення університету з 2002 р. до 2019 р. працював менеджером зі збуту на ВАТ «Яворівський завод «Металопластмас» та ТОВ «КЕН ПАК».

У серпні 2020 року пішов добровольцем службу у 24-ій окремій механізованій бригаді ім. Короля Данила. А вже у вересні цього ж року, брав участь у здійсненні  забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії терористичної Російської  Федерації в зоні АТО у Донецькій та Луганській областях.

Після масштабного масштабного вторгнення російської териростиної держави в Україну, 24 лютого 2022 року був переведений у 46-ий батальйон та 13 вересня цього ж року був важко поранений, захищаючи Херсонщину.

Майже 5 довгих місяців лікувань у госпіталях України: Миколаїв, Одеса, Львів, Трускавець, Винники і знову Львів. Перші слова, які зі сльозами промовив приїхавши додому: «Мамо, я живий... Я живий, мамо!

30 січня 2023 р. повернувся із Львівського госпіталю, а вже 1 лютого його не стало.

Прибувши у 24 ОМБ ім. Короля Данила, просто на території військової частини помер...не витримало серце. Йому було лише 43 роки. Михайло був єдиним сином у батьків. Похоронили Михайла на Яворівському кладовищі без будь-яких почестей.

У нього залишилась батьки та шістнадцятирічна донечка, яку безмежно любив і обіцяв ЇЙ: «Доця, закінчиться війна і обовʼязково поїдемо на море..».