У Яворівській громаді створено Центр життєстійкості

1 травня у Яворівській громаді офіційно розпочав роботу Центр життєстійкості - створений за співпраці Яворівської міської ради та Український Червоний Хрест Яворівського району . Центр створено в межах пілотного проєкту Міністерства соціальної політики.
Головна мета Центру - підтримка психічного здоров’я людей, допомога у подоланні стресу та тривожності, адаптація до викликів сьогодення, а також формування у громаді культури взаємопідтримки та соціальної згуртованості.
На сьогодні у Центрі життєстійкості працюють соціальний менеджер, фахівці із соціальної роботи та психологи.
У Центрі життєстійкості безкоштовно можна отримати психологічну підтримку, проконсультуватися з фахівцем соціальної роботи, долучитися до тренінгів, зустрічей та майстер-класів, знайти нові знайомства та підтримку однодумців, взяти участь у заходах для дітей, молоді та сімей, навчитися технік емоційного відновлення та стресостійкості.
Центр життєстійкості знаходиться у селі Чернилява по вулиці Європейська, 8.
Сьогодні, у час великих випробувань для нашої країни, надзвичайно важливо мати місце у громаді, де можна бути почутим, отримати допомогу та відчути підтримку.
Запрошуємо жителів Яворівської громади долучатися до діяльності Центру, стежити за анонсами подій та ставати частиною спільноти, яка разом вчиться бути сильнішою.
Офіційна Facebook сторінка Центру життєстійкості за посиланням: https://www.facebook.com/share/1EitWo5Vj5/?mibextid=wwXIfr
