Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Яворівська міська рада запрошує на роботу

Дата: 05.01.2022 13:37
Кількість переглядів: 147

Яворівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – начальника відділу соціального захисту населення міської ради.

До участі в конкурсі допускаються особи, що відповідають вимогам Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", мають освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня спеціаліста чи магістра, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 5 років.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня спеціаліста чи магістра; відповідають вимогам Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 5 років; володіння державною мовою відповідно до рівня, визначеного Законом України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"; знання основних принципів роботи комп'ютера та відповідних програмних засобів.

Детальна інформація - за посиланням.