Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

3 червня відбудеться сесія Яворівської міської ради

Дата: 02.06.2021 15:53
Кількість переглядів: 1462

У четвер, 3 червня 2021 року об 10:00 год., скликається XIII сесія Яворівської міської ради VІІІ скликання, яка відбудеться в приміщенні Народного дому міста Яворова.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

 1. Про порядок денний ХІІІ сесії Яворівської міської ради Львівської області VІII демократичного скликання.
 2. Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Яворівської міської ради.
 3. Про передачу комунального майна Яворівської міської ради Львівської області.
 4. Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства Яворівської міської ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня».
 5. Про передачу в оперативне управління (на баланс) Комунального підприємства Яворівської міської ради «Житлокомунсервіс» майна комунальної власності Яворівської територіальної громади.
 6. Про затвердження Положення про порядок встановлення меморіальних дошок та пам’ятних знаків на території населених пунктів Яворівської міської ради Львівської області .
 7. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про громадський бюджет (бюджет участі) на території населених пунктів Яворівської міської ради .
 8. Про затвердження Порядку розгляду та вирішення земельних спорів.
 9. Про створення добровільних пожежних дружин на території Яворівської міської ради.
 10. Про створення добровільної пожежної охорони в с.Віжомля на території Яворівської міської ради.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування пам′ятки садово-паркового мистецтва – «Парку ХІХ ст.» у с. Нагачів Яворівського району Львівської області.
 12. Про внесення змін у рішення Залузької сільської ради Яворівського району Львівської області № 909 від 11.09.2019 року “Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, як власнику сертифіката на право на земельну ділянку частку (пай) гр. Іваник Марії Степанівні”.
 13. Про затвердження детального плану території по розміщенню земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Залужжя (Підтримано проект рішення в цілому)
 14. Про затвердження детального плану території по розміщенню земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Залужжя (Підтримано проект рішення в цілому)
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Мацега Н.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Голубець К. М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Оліярник Н.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шевчук Л. І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сеймівської О.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лесьо Г.Г. (Підтримано проект рішення в цілому)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лесьо М-І.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гирак В.С. (Підтримано проект рішення в цілому)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дида Г. Й. (Підтримано проект рішення в цілому)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Цуколо Г. Т. (Підтримано проект рішення в цілому)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Грицан С.Ф. (Підтримано проект рішення в цілому)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Грицан Т.С. (Підтримано проект рішення в цілому)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Якимишин М.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Федунь О. І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Смук Х. І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ништа В.П. (Підтримано проект рішення в цілому)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Рій М.А. (Підтримано проект рішення в цілому)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Тишик Р.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пулик К.О. (Підтримано проект рішення в цілому)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Свистович Ю.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ріжко І.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Пелещак М. М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гавришкевич Р.Я. (Підтримано проект рішення в цілому)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бондаренко Н.С. (Підтримано проект рішення в цілому)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Куць С.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Рисак П. І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Чайківська К. Г. (Підтримано проект рішення в цілому)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Линда І. М.
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шевчук О. О. (Підтримано проект рішення в цілому)
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Була В. Д. (Підтримано проект рішення в цілому)
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Пахолок Я. І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Романик О. Р. (Підтримано проект рішення в цілому)
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дубан Р.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Базюк М.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гресько Л. М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дума І. М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Педченко О.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Либа К.Г. (Підтримано проект рішення в цілому)
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Фірцович М.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Труліч А.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Масюк І.С. (Підтримано проект рішення в цілому)
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Лиско І.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Прихід О. Я. (Підтримано проект рішення в цілому)
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кучерак М.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Прийма О. І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бунівська сільська рада Дусько А. В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бунівська с.р. Цар Г. С. (Підтримано проект рішення в цілому)
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Качмар М.П. (Підтримано проект рішення в цілому)
 63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Свидницька с.р. Родич М. Б. (Підтримано проект рішення в цілому)
 64.  
 65. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Льода Н Т. (Підтримано проект рішення в цілому)
 66. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Дрогомишлянська с.р.) Гринь П.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроютщодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Дрогомишлянська с.р.) Волян Я.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Коваль М.Й. (Підтримано проект рішення в цілому)
 69. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Смолинська с.р.) Штаюра Г.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 70. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Свидницька с.р.) Дорош М.С. (Підтримано проект рішення в цілому)
 71. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Смолинська с.р.) Штаюра В.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 72. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Дрогомишлянська с.р.) Павлусь Л.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 73. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Новак М.З. (Підтримано проект рішення в цілому)
 74. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Шулак С.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 75. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Покорі М.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 76. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Сасик В.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 77. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Філяс Д.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 78. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Філяс Д.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 79. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Вус Г.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 80. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби Ништа В.П. (Підтримано проект рішення в цілому)
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кіт О.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кіт В.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кіт М.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення з ведення особистого селянського господарств набудівництво та обслуговування АЗС Педченко М.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Клапа В.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 86. Про затвердження технічної документації із Землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Свистович Л.Я. (Підтримано проект рішення в цілому)
 87. Про затвердження технічної документації із землеустроюьщодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Свистович Л.Я. (Підтримано проект рішення в цілому)
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бесага С.Ю. (Підтримано проект рішення в цілому)
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бесага У.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Василишин Н.Б. (Підтримано проект рішення в цілому)
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Хомюк Т.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Василишин Н.Б. (Підтримано проект рішення в цілому)
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Покора І.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 94. Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства Голиш Р.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 95. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Лень І.Ф. (Підтримано проект рішення в цілому)
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Чайківська М.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Заяць О.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Задорожний П.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Карпа В.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Павлюх І.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Манько Ю.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Стецишин Я.Д. (Підтримано проект рішення в цілому)
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Занько К.Д. (Підтримано проект рішення в цілому)
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Занько К.Д. (Підтримано проект рішення в цілому)
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Пулик В.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Цісарук Я.Й. (Підтримано проект рішення в цілому)
 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гірка Р.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дзидз Л.Б. (Підтримано проект рішення в цілому)
 109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Семак П.Я. (Підтримано проект рішення в цілому)
 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Круліковська К.І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кіт А.С., Кіт О.Н., Ліпецькій Х.А., Кіт Д.А.
 112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Чобан М.П.
 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Дусько Г.П.
 114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гавло В.І.
 115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Дубан Н.П.
 116. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Подолюх Л.І.
 117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Фірчук Л.І.
 118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вахулі С.Я.
 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Пастернак М.Ф.
 120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель для ведення садівництва під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Зубик С.О.
 121. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки землі для подальшого продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення Напірко Т.В.
 122. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Здебському В.В.
 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Перун П.М.
 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Ляшкевич А.М.
 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Грицан Л.І.
 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бутка К.І.
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Юпин Г.Д.
 128. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Чмара В.Г.
 129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Хлян С.Д.
 130. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Труняк М.С.
 131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Марко В.М.
 132. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Герасим О.П.
 133.  
 134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Душко Н.С.
 135.  
 136. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вощак І.Я.
 137.  
 138. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бутка С.М.
 139. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Філик Н.В.
 140. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Курян К.І.
 141. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Рій Л.Г.
 142. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Рій Ф.М.
 143. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гіщак М.А.
 144. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Ільчишин О.В.
 145. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Ільчишин О.В.
 146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Хомік М.І.
 147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Тістечок В.Д.
 148. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності
 149.  
 150. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Білобрам О. М.
 151. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ільчишин В. М.
 152. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ільчишин О. М.
 153. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кузняк Л. М.
 154. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кухар В. С.
 155. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Василькова М.М.
 156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лісовський В. А.
 157. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Дутко Л. Ф
 158. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кунанець О. М.
 159. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Шуманський М. Й.
 160. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Козак Б . А.
 161. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кричковська С. Ф.
 162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бутурин М. В.
 163. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Піщак Р. М.
 164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Никиль Л. І.
 165. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кандяк М. М.
 166. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кандяк Г. С.
 167. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Рудий С. І.
 168. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Дзидз В.І.
 169. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кохман Л.І.
 170. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кохман М.В.
 171. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Пенцко Г. Ф.
 172. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ільчишин М. М.
 173. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Вотусь К. П.
 174. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Вотусь К. П.
 175. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Отлич Г. А.
 176. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Смілко О.С.
 177.  
 178. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Волоско І.Й.
 179. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Піх І.І.
 180. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Якимишин М.М.
 181. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Рудій М.П.
 182. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Линді І.В.
 183. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Качмар М.А.
 184. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Базюк Ю.В.
 185. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Родюк І.І.
 186. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гнатьо М.М.
 187. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гірак А.Я.
 188. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бодак А.С.
 189.  
 190. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Ляля В.Ю.
 191. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Брезвин Г.О .
 192. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Мисьо О.М .
 193. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Дулепа Н. І .
 194. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Костюк К. П.
 195. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Мельник О. В.
 196. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Мельник О. В.
 197. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Знак О. І.
 198. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Хархаліс С. А.
 199. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кригуль С. М.
 200. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Воловецька Л. В.
 201. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Гула Я. Т.
 202. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бубенець В. М.
 203. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Маюк Н. П.
 204. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бодак А. С.
 205. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Салик М. І.
 206. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Дмитрів Г.П.
 207. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу у власність на земельних торгах для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій у м. Яворові по вул. Маковея
 208. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для передачі в оренду у с. Пазиняки
 209. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування в с. Наконечне Друге
 210. Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку комунальної власності Яворівської міської ради Львівської області, Рожик О.Я.
 211. Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку комунальної власності Яворівської міської ради Львівської області Меньок І.Р.
 212. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) для обслуговування насосної станції МКП «Яворіввода»
 213. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для обслуговування нежитлової будівлі) ТзОВ «ГЕНОС»
 214. Про продовження договору оренди на земельну ділянку Яворівській районній спілці споживчих товариств
 215. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з метою продажу на земельних торгах
 216. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з метою продажу на земельних торгах
 217. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення дитячого майданчика
 218. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. І.Мазепи,15А в м. Яворові
 219. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для обслуговування адміністративно-виробничих приміщень Мацулі Ю.Т.
 220. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об′єкту торгівлі Ковтун С.І.
 221. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку Дирді Н.М.
 222. Про передачу в оренду з правом передачі в суборенду земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів ДП «Західбудсервіс» ВАТ «Яворівбуд»
 223. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Мандату О.С.
 224. Про поновлення договору оренди землі Гамелі І.М.
 225. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з «ведення садівництва» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» Гулі М.П. (Підтримано проект рішення в цілому)
 226. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Педченко М.В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 227. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ходонович Р. І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 228. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вертиполох Л. Б. (Підтримано проект рішення в цілому)
 229. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вус І.Я. (Підтримано проект рішення в цілому)
 230. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Неборець Н .В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 231. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Запотічний В. В. (Підтримано проект рішення в цілому)
 232. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Дусько І.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 233. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Миргородська С.Б. (Підтримано проект рішення в цілому)
 234. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кіра О. С. (Підтримано проект рішення в цілому)
 235. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Захара В. І. (Підтримано проект рішення в цілому)
 236. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Тертула Л.С. (Підтримано проект рішення в цілому)
 237. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Джура С.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 238. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Дудяк Л.М. (Підтримано проект рішення в цілому)
 239. Про розроблення детального плану території із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури у м. Яворові по вул. Марченка
 240. Про розроблення детального плану території для зміни цільового призначення в с. Наконечне Перше
 241. Про розроблення детального плану території для зміни цільового призначення в с. Наконечне Перше
 242. Про розроблення детального плану території щодо зміни цільового призначення в с. Залужжя
 243. Різне

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь