Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Герої громади

05 Березня, 2024 р., 12:01
Ю́рій Степа́нович Прихі́д (нар. 10 квітня 1993, с. Семирівка, Яворівський район, Львівська область, Україна — пом. 19 червня 2014, с. Закітне, Лиманський район, Донецька область, Україна) — український військовослужбовець, розвідник, старший солдат Збройних сил України. Загинув у ході російсько-української війни.
05 Березня, 2024 р., 12:00
Андрі́й Олексі́йович Повстю́к (нар. 1 грудня 1983, м. Славута, Хмельницька область, Українська РСР — пом. 19 червня 2014, с. Закітне, Лиманський район, Донецька область, Україна) — український військовослужбовець, миротворець, розвідник, старший сержант Збройних сил України. Загинув у ході російсько-української війни.
05 Березня, 2024 р., 11:57
І́гор Ві́кторович Ляше́нко (нар. 14 вересня 1977, м. Шепетівка, Хмельницька область, Українська РСР — пом. 19 червня 2014, с. Закітне, Лиманський район, Донецька область, Україна) — український військовик, миротворець, полковник (посмертно) Збройних сил України, командир 1-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади. Позивний «Беркут». Загинув у ході російсько-української війни, Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).