Займаючи активну проєвропейску позицію та керуючись незмінними принципами дружби, єдності та братерства, місто Яворів здійснює плідну співпрацю з регіонами близького та далекого зарубіжжя. Зокрема, Яворів пишається багаторічними зв’язками із містами західного сусіда – Республіки Польщі. В рамках укладених угод про взаємовигідну співпрацю у сферах економічного, культурного та громадського життя відбуваються обміни делегаціями спеціалістів з вивчення досвіду роботи у різних сферах міського життя, обміни делегаціями під час святкування Днів міст, проводяться міжнародні заходи. Наше місто і в подальшому буде упевнено крокувати до наступних сходинок на ниві міжнародного співробітництва.

 

Міста  – побратими Яворова

 

 

Любачів, Польща

Любачів  – місто в піденно-східній  Польщі, адміністративний центр Любачівського повіту Підкарпатського воєводства (з 1999). Розташований біля українсько-польського кордону, за 50 км на північний схід від Перемишля. Місто є центром соціально-економічного та культурного регіону. Є незалежним муніципалітетом, а також є адміністративним центром великої місцевої сільської громади, що має у своєму складі 21 довколишнє село, є центром повіту. У місті є багато банків, юридичних і нотаріальних контор, навчальних та сервісних підрозділів, політичних, професійних та громадських організацій. Любачів перше місто – побратим Яворова. Співпраця між містами триває з 28 січня 2000 року.

Сайт міста: http://www.lubaczow.pl/


 

Ярослав, Польща

Місто на лівому березі річки Сян. Адміністративний центр Ярославського повіту Підкарпатського воєводства. Для здійснення місцевого самоврядування в межах міста існує однойменна міська гміна. Ярослав багатий на архітектурні пам’ятки, старовинні церкви й костели. 

Сайт міста: http://www.jaroslaw.pl/index.php


 

Венгожево, Польща

Венгожево – місто в північно-східній Польщі. Адміністративний центр Венгожевського повіту Вармінсько – Мазурського воєводства. В місті діє парафія Чесного Хреста УГКЦ. 

Сайт міста: https://wegorzewo.pl


 

Гміна Кольбуди, Польща

Гміна у півнчіній Польщі. Належить до Гданського повіту Поморського воєводства. Кольбуди – це партнери, з якими Яворів співпрацює найбільш активно. Угоду про співпрацю сторони уклали 23 жовтня 2014 року. Сьогодні Яворів активно взаємодіє з Гміною Кольбуди в муніципальній, гуманітарній та культурній сферах. Щорічно відбувається обмін делегаціями, практикуються обміни школярами Яворова та Кольбуд, молодь Яворова неодноразово провадила літні канікули у Гміні Кольбуди. 

Сайт міста: https://www.kolbudy.pl/


 

Гміна Стравчин, Польща

Гміна Стравчин знаходиться у східній Польщі. Належить до Келецького повіту Свентокшиського воєводства.  Угоду про співпрацю з Гміною Стравчин 20 листопада 2008 року уклало смт. Немирів, яке сьогодні увійшло в підпорядкування Яворівської міської ради.

Сайт міста: https://www.strawczyn.pl/


 

Наріль, Польща

Наріль – місто в південно-східній Польщі, на річці Танва. Належить до Любачівського повіту Підкарпатського воєводства. Угоду про співпрацю з гміною і містом Наріль 20 листопада 2008 року уклало смт. Немирів, яке сьогодні увійшло в підпорядкування Яворівської міської ради.

Сайт міста: http://narol.pl/


 

Гміна Медзіхово, Польща

Гміна у північно-західній Польщі. Належить до Новотомиського повіту Великопольського воєводства. У гміні проживає 3684 особи. Партнерські відносини з Гміною Медзіхово розвивало смт. Немирів.

Сайт міста: http://miedzichowo.pl/