56644845_327887878081376_5203431378221268992_n

Офіційно

Центральна Виборча Комісія оголосила про повторне голосування з чергових виборів Президента України 21 квітня 2019 року та затвердила текст виборчого бюлетеня.

До 15 квітня включно триває прийом заяв для тимчасової зміни місця голосування.

Чи буде діяти посвідчення про тимчасову зміну голосування під час другого туру виборів❓

На жаль, ні. Якщо буде призначено другий тур виборів Президента України, вам необхідно буде повторити процедуру тимчасової зміни місця голосування до 15 квітня 2019 року включно.

📌 Нагадуємо, що для подання заяви небхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів (адреси відділень можна знайти тут: http://bit.ly/2EPUEBY).

☝️ Подати заяву можна буде тільки після офіційного призначення другого туру.

Як повторно змінити місце голосування?

Якщо ви громадянин України та перебуватимете 21 квітня не за місцем реєстрації, для участі у голосуванні вам необхідно зробити наступне:

✔️ До 15 квітня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів (адреси відділень можна знайти тут: http://bit.ly/2EPUEBY).

✔️ Пред’явити документ, який підтверджує громадянство України.

✔️ Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування та документи, які підтверджують необхідність такої зміни (наприклад, довідку з місця навчання або роботи; посвідчення про відрядження; проїзні документи; договір оренди житла; довідку внутрішньо переміщеної особи або будь-який інший документ).

❗️ВАЖЛИВО❗️Мешканцям тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, окремих районів Донецької або Луганської областей підтверджувальні документи не потрібні.

✔️ Отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування та дізнатися номер дільниці, на якій ви зможете проголосувати.