Звернення міського голови Яворова з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні краяни! У День Гідності та Свободи ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, усіх учасників тих революційних подій, українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

21 листопада ми зобов’язані вшанувати патріотизм і мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та в листопаді 2013 – лютому 2014 року постали у захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняяюсь Героям Небесної Сотні, адже їхній подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів і нашим громадянським обов’язком є побудова нової, процвітаючої та Незалежної України.

Бажаю мирного неба, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам, шановні яворівчани.

Слава Україні! Героям Слава!

Міський голова Яворова                                                                                  Павло Бакунець