Зменшення тарифів на теплопостачання в офіцерському гуртожитку обговорили в Яворівській міськраді

Нещодавно у Яворівській міській раді відбулась нарада міського голови Павла Бакунця з представниками Яворівської КЕЧ, ПП «Галполітрейд – Постач» та за участі завідувачки офіцерського гуртожитку, що в 53-му військовому містечку Яворова Наталії Семчишин. Під час зустрічі присутні обговорили питання зниження тарифів на теплопостачання в офіцерському гуртожитку №2.

Нагадаємо, що за словами завідувачки офіцерського гуртожитку Наталії Семчишин, Яворівська КЕЧ району сповістила її про піднесення ціни майже – на 240% усно і не заздалегідь, а в переддень початку опалювального сезону.

Відтак, за підсумками наради сторони дійшли до висновку, що єдиним вирішенням даного питання є придбання та встановлення Яворівською КЕЧ району теплового лічильника в офіцерському гуртожитку, що дозволить зменшити норматив споживання тепла.