Завтра на території Львівської області лунатимуть серени

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення у середу, 7 лютого, в період з 14:50 год до 14:55 год відбудеться навчальне оповіщення населення Львівської області за сигналами цивільного захисту.

На території області, зокрема і в Яворові, увімкнуть електросирени та передаватимуть повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю “Львівського радіо” на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключіть на канали “Першого національного” Національної суспільної телекомпанії України, ТРК “Львів” обласного телебачення або телеканал “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.