Засідання комісії з питань електричних мереж та водопостачання військового 53 містечка.

6 березня 2019 року у приміщенні Яворівської міської ради, відбулось засідання комісії з питань безоплатного прийняття в комунальну власність територіальної громади м.Яворів електричних мереж та водопостачання військового 53 містечка. Участь у засіданні взяли  голова міста Яворів Павло Бакунць,  голова  Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак, перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Олег Мамчур, начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Віталій Коструба, начальник Яворівського РЕМ ВАТ Львівобленерго Петро Дида, директор МКП «Яворіввода» Ігор Копитко та військові.

На засіданні вирішили про те, що заплановано процес передачі електричних мереж та водопостачання військового містечка в комунальну власність територіальної громади м.Яворів. На далі, готуються всі технічні документи, щоб завершити справу до кінця.

«Наказ Міністра оборони України включає пропозицію, про передачу електричних мереж та водопостачання військового містечка в комунальну власність територіальної громади м.Яворів. Тому, тут заперечень не буде, все включати і однозначно передавати. І відповідно, що з нашої сторони буде договір з міською радою, щоб забезпечити відповідне виконання роботи» – наголошує військовий.

dsc3635-900x444