Юні яворівчани заполонили Яворівську міську раду в День місцевого самоврядування

У четвер, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування у Яворівській міській раді з 9.00 до 13.00 години працювали школярі яворівських загальноосвітніх закладів.

Діти спробували себе у ролі міського голови, заступника, секретаря ради, працівників юридичного, фінансово – економічного та інших відділів. Окрім цього, школярі взяли участь у засіданні виконавчого комітету міської ради, зустрічались з іноземними гостями нашого міста.

Юні яворівчани під час зустрічі з міським головою Павлом Бакунцем, розповіли про те, що б вони змінили в нашому місті і чого йому бракує, як вони бачать вирішення проблем у рідному місті. На завершення події мер Яворова подякував молоді за небайдужість, пообіцяв взяти до уваги їхні пропозиції стосовно розвитку міста та вручив їм грамоти.