Яворівським школярам подарували навчальні посібники

Сьогодні, 18 жовтня, міський голова Яворова Павло Бакунець та голова Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини Орест Микита передали гімназії ім. О. Маковея Навчальний посібник «Основи фінансово-бюджетної грамотності».

Посібник розроблений експертами Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках проекту «Поширення громадського впливу на бюджетні процеси на місцевому рівні в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.️️

Важливо не забувати про молодь в громаді. Проекти, що залучають молодих людей до життя громади, є фундаментом, на якому може розбудовуватися здорова громада. Саме тому, в рамках проекту було розроблено і видано навчальний посібник “Основи фінансово-бюджетної грамотності” для учнів старших класів та скеровано у Міністерство освіти та науки України для отримання відповідного висновку і можливості поширення матеріалу на інші території України.