“Яворівський пиріг” – головний смаколик Дня міста

З нагоди Дня міста Яворова відбувається вже третій гастрономічний фестиваль “Яворівський пиріг”.

Цьогоріч у фестивалі беруть участь: Національна скаутська організація «Пласт» – осередок Яворів, господині з Яворівської міської ради, Народного Дому м. Яворова, футбольний спортивний клуб «Писанка», громада села Оселя (голова – І. Лутчин), громада села Мужиловичі (голова В. Карпа), громада села Свидниця і Віра Ільо (голова І. Ільницькй), Марія Устяк, Оксана Білецька, сім’я Гаращук, кафе «Цукерня», Анна Семчишин, Олена Ковбасюк, Благодійна Організація «З надією в серці», Стіл гостинної компанії (С. Долгополова), Sweet dream SOLODKA MRIYA (О. Хай), Молодіжний духовний театр ім. Й. Коциловського с. Нагачів.

Тож кожен охочий має змогу поласувати різноманітними смаколиками, що приготували вправні господині з Яворівщини.