Яворівська міська рада затвердила Прогарму соціально – економічного та культурного розвитку міста на 2018-19 роки

У вівторок, 20 березня, Яворівська міська рада ухвалила Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Яворова на 2018-19 роки. Документ визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку Яворова на найближчі два роки, заходи та завдання, які відповідають основним стратегічним напрямам розвитку міста.

Як зазначив міський голова Яворова Павло Бакунець – головною метою Програми є вирішення соціальних проблем, зростання добробуту та покращення рівня життя населення, відновлення сталого економічного розвитку територіальної громади міста.

Окрім цього, депутати міської ради виділили 190 тис. грн. на придбання насосної станції третього підйому, яка призначена для підвищення тиску у водопровідній мережі і  відповідно має покращити водопостачання мешканцям будинків по вулицях Возз’єднання і Січових Стрільців та 200 тис. грн. на капітальний ремонт водогону по вулиці Загаєвича.