Яворівська міська рада шукає старі фотографії міста

У кожного з нас є фотографії, які ми особливо цінуємо та бережемо, адже на них зображені дорогі для нас люди та місця. Яворівська міська рада пропонує Вам долучитись до проекту «Фотографії старого Яворова» та поділитися своїми спогадами та світлинами з видами Яворова. Навіть якщо ви не яворівчанин чи яворівчанка, але вам є чим поділитися, приєднуйтесь до проекту.

Щоб узяти участь, потрібно лише надіслати на електронну пошту – yavrada@gmail.com – фотокартку з її коротким описом. Якщо ви не маєте можливості оцифрувати фотографію, то принесіть її у Яворівську міську раду і ми відскануємо її. Поділіться своїми спогадами про кав’ярню, в якій була найкраща в місті кава, про крамницю, де можна було дістати бажану продукцію, про вулиці, парк, храми та ще десятки місць, з яких складається для вас Яворів.

Просимо приносити фотографії в Яворівську міську раду за адресою: м. Яворів, вул. Львівська, 15, у кабінет № 2. Усі фотографії будуть оприлюднені на сторінці міської ради у соціальній мережі Facebook.