Яворівська КЕЧ підпише акти прийому-передачі електромереж та водопостачання 53 військового містечка?

Сьогодні, 5 жовтня, у Яворівській міській раді, за участі представників Міністерства оборони України, відбулося засідання комісії з питань безоплатного прийняття в комунальну власність територіальної громади Яворова електричних мереж та мереж водопостачання 53 військового містечка.

Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету було створено комісію з питань безоплатного прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Яворів електричних мереж та мереж водопостачання військового містечка. З моменту створення комісії було проведено сім засідань, на яких покроково обговорювалися усі проблемні питання. За результатами роботи комісії було підготовлено відповідні акти прийому – передачі, однак представники Яворівської КЕЧ району заявили на останньому засіданні, що вони не готові підписати акти прийому-передачі.

Відтак, міський голова Яворова Павло Бакунець з метою врегулювання даного питання запросив у Яворів, на засідання комісії представників міноборони та КЕУ ЗСУ. В ході сьогоднішнього засідання комісії гості із столиці заявили, що готові передати у комунальну власність виключно електричні мережі, проте після тривалих переговорів і наполягань все таки погодились і на передачу мереж водопостачання.

Підсумовуючи засідання комісії, Павло Бакунець зазначив, що місто готове взяти на себе тягар відповідальності щодо прийняття майна, яке знаходиться у вкрай незадовільному стані і очікує, що вже найближчим часом акти прийому – передачі будуть підписані.