Яворів вшанував роковини загибелі в АТО Ігоря Лехмінка

Сьогодні, 13 лютого, у Яворів, в церкві Успення Пресвятої Богородиці, відбулася панахида з нагоди третіх роковин героїчної загибелі в Дебальцевому бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», прапорщика міліції Ігоря Лехмінка.

Разом зі священиком, отцем Романом Пітою за душу новітнього українського героя Ігоря Лехмінка помолилися його рідні та близькі.

Опісля панахиди в Успенському храмі присутні на цій скорботній події, разом з матір’ю загиблого героя Марією Михайлівною, міським головою Яворова Павлом Бакунцем, головою Яворівської районної ради Володимиром Сичаком, заступником голови Яворівської РДА Ігорем Раком, відвідали яворівське кладовище, де покоїться Ігор Лехмінко. На могилі героя запалили лампадки та поклали квіти.

Нагадаємо, що Ігор Ігорович Лехмінко – прапорщик міністерства внутрішніх справ України, доброволець, з серпня 2014 р.– міліціонер  батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів».

13 лютого 2015 року загинув у бою у Дебальцевому. Вдома залишилися батьки, дружина, син Юрій. З почестями поховали героя на Львівщині, в рідному Яворові 28 березня 2015 року.

Указом Президента України № 316/2015 від 8 червня 2015 року  «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Ігор Ігорович Лехмінко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).