Яворів вшанував День Героїв

Posted in

Сьогодні, у другий день Зелених свят, 5 червня, в Яворові традиційно відбулося вшанування пам’яті учасників українських національно-визвольних змагань усіх часів.

У заходах взяло участь чимало яворівчан, зокрема міський голова Яворова Павло Бакунець,  голова районної ради Володимир Сичак, депутати усіх рівнів, учасники національно-визвольних змагань, молодь.

Розпочалось віче – реквієм біля пам’ятника Тарасові Шевченку із поминальної панахиди, яку відправили місцеві священики. Опісля із вітальним словом до громади звернулись голова Яворівського братства ветеранів УПА Петро Вушко та представники влади. Надалі громада рушила до монументу Січовим Стрільцям, що на старому кладовищі, де усі присутні помолились за душі українських героїв. Представники Яворівської міської ради також поклали квіти до підніжжя пам’ятника Січовим Стрільцям, до меморіальної таблиці, що на міському Народному домі Яворова, де закатували «енкаведисти» учасників національно-визвольних змагань Гната Саса та Михайла Верхоляка і до могили новітнього українського героя Ігоря Лехмінка.