Яворів відвідала делегація з німецького міста Уффенгайм

Цими днями у Яворові побувала делегація з німецького міста Уффенгайма, очолювана мером Вольфгангом Лямпе.

Програма офіційного перебування делегації з німецького міста Уффенгайма в Яворові – була доволі насичена. Іноземці відвідали комунальні підприємства Яворівської міської ради «Яворіввода», «Житлокомунсервіс», «Стадіон мені Євгена Смука», «Народний дім м. Яворова»; побували в гімназії імені Осипа Маковея, визнаній нещодавно одним з найкращих навчальних закладів в Україні; взяли участь у презентації книги «Творці яворівських забавок».

Міський голова Павло Бакунець, зазначив, що Яворів розпочав співпрацю з німецьким містом Уффенгаймом найперше в царині господарювання, переймаючи німецький досвід у комунальній сфері.

«Побрататися Яворову з німецьким Уффенгаймом допоміг давній партнер міста з міжнародної співпраці війт ґміни Кольбуди, що в Республіці Польща, Лєшек Ґромбаля. За що йому – дякуємо», – зазначив мер Яворова.

За словами мера Уффенгайма Вольфганга Лямпе, він щиро вдячний Яворівській міській раді за такий якісний прийом.