Яворів розчищають після нічного снігопаду

Сьогодні, 17 січня, в місті Яворові техніка та працівники КП Яворівської міської ради «Житлокомунсервіс» розчищають від снігу вулиці з самого ранку.
Перехожі кажуть, що вони задоволені роботою комунальників.

Директор КП ЯМР «Житлокомунсервіс» Володимир Флис пояснив, що нічний снігопад не застав комунальну службу зненацька, бо наявна добротна снігоочисна техніка.
«Ще вдосвіта на вулиці Яворова вийшло три одиниці снігоочисної техніки. Дорогами, тротуарами, площею Ринок, скверами займається 21 працівник міського комунального підприємства «Житлокомунсервіс», – зазначив Володимир Флис.

Нагадаємо, що у переддень нового 2018 року приємний подарунок для міста Яворова здійснили Яворівські райдержадміністрація та районна рада, за сприяння яких придбано трактор із відвалом та щіткою для розчищення міських доріг від бруду і снігу.