Яворів придбав вже другий новий сміттєвоз

Цього тижня у Яворів прибув придбаний для комунального підприємства «Житлокомунсервіс» новий сміттєвоз. Автомобіль марки МАЗ для збору твердих побутових відходів було придбано за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в сумі 1 млн. 200тис.грн. та у співфінансуванні Яворівською міською радою в сумі 497 тис.грн.

За словами міського голови Яворова Павла Бакунця, за допомогою новопридбаного сміттєвоза буде покращено централізований збір та вивіз твердих побутових відходів на території міста і загалом це сприятиме зменшенню несанкціонованих сміттєзвалищ на території міста та околицях Яворова.

Окрім цього, Павло Бакунець висловлює слова вдячності за допомогу у придбанні нового сміттєвоза депутатам Львівської обласної ради від Яворівщини – Михайлу Ковалику, Дмитру Пазину, Валентину Устименку, директору департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслану Гречанику, начальнику відділу економіки природокористування департаменту екології та природних ресурсів Ользі Колодій, завдяки наполегливій роботі яких у Яворові вдалось вирішити давно назрілу потребу у ще одному сучасному сміттєвозі.